Jak szukać oddechu, relaksu i wyzwolić się z poczucia, że ciągle coś powinno się robić?

http://www.youtube.com/watch?v=QdGyVSyZxvY

Dzisiejsza jednominutówka jest odpowiedzią na pytanie Tomka, nadesłane w ramach naszego, już legendarnego koncertu życzeń.
Jak szukać oddechu, relaksu i wyzwolić się z poczucia, że ciągle coś powinno się robić, że zadania się piętrzą i własna nieefektywność psuje humor?

Skuteczność działania i pogoda ducha są moim zdaniem ściśle związane. Szczególnie u osób mających na barkach odpowiedzialność i duży wpływ na otoczenie. Mówimy o nich liderzy, albo przywódcy. Przy dzisiejszymcover tempie życia i ogromie wyborów, każdy świadomy człowiek jest w gruncie rzeczy przywódcą. Przynajmniej przywódcą własnego życia.
Chyba nie ma uniwersalnej recepty na dobre i pogodne życie. Każdy z nas idzie własną drogą. Ośmieliłem się spisać relację z mojej drogi i przelać ją na karty książki ISRIKUZ Pogodne przywództwo.
Od jesieni powstawały rozdziały beletrystyczne, teraz doszły do tego narzędzia i ćwiczenia, a całość trafi w twardej okładce w ręce czytelników 9 kwietnia.

Aby zamówić książkę wejdź na: www.ISRIKUZ.com

 

Ps.
Przytrafiło mi się powiedzieć w 3 minuty w TVP2 o emigracji i re-emigracji, można to obejrzeć tutaj: http://bernard.fruga.net/rtv/

Top