Podcast

#1

Oleg Prybyło (http://hybridsolutions.pl/) to doradca TOC, realizator usprawnień działów sprzedaży i procesów w oparciu o teorie ograniczeń TOC. Rozmowa z Bernardem Frugą  dotyczy TOC, cash flow, samotności prezesów, błędów w zarządzaniu i Ukraińców w Polsce.

wersja wideo:

wersja audio:

#2
Arkadiusz Wilk mówi o antidotum na powszechne bolączki sprzedaży, która ma rosnąć, a nie rośnie. Arek ustawia w firmach procesy sprzedaży, a sam przez 20 lat pracował w dużej korporacji. Z powodzeniem i ze zdrowym rozsądkiem pracuje z firmami, które potrzebują złapać drugi oddech sprzedażowy. W rozmowie przy kawie dopytuję też jak to się stało, że w ciągu trzech lat od wyjścia z korpo jest uznanym doradcą z sukcesami sprzedażowymi. Arek skutecznie ignoruje media społecznościowe, więc poza tym podcastem nie znajdziecie o nim w sieci praktycznie nic aktualnego. Mimo to pracy ma sporo 🙂 Przypadek zaskakująco ciekawy.

wersja wideo:

wersja audio:

#3
Robert Kozicki (http://www.robex-systemy.pl) opowiada o prowadzeniu biznesu na Mazurach, o Coveyu, o tym po co przedsiębiorcy wiara, o zaufaniu, networkingu i podpowiedziach dla młodych ludzi wchodzących na rynek. Robert jest mazurskim przedsiębiorcą, którego spotkałem przed laty na warszawskich spotkaniach networkingowych Grzegorza Turniaka. Potem wspólnie wypracowaliśmy kilka narzędzi zarządzania w firmie Roberta, a teraz jesteśmy serdecznymi znajomymi.

wersja wideo:

wersja audio:

#4
– Jarku, dzięki że poczekałeś przed domem, a nie wszedłeś rozwalając drzwi.
– Mogłem oknem, bo zostawiłeś otwarte.
Takimi żartami powitaliśmy się przed nagraniem podcastu, gdy Jarosław Polak już był u mnie, a ja wracałem rowerem z zakupów.
Mam dla Was przekaz o odwadze, o tym co jest tajemnicą tego, że Jarek trzyma lęki pod kontrolą.
Lęki i obawy tak często są tematem rozmów przedsiębiorców, że postanowiłem zdobyć dla Was wypowiedź człowieka, którego uważam za bardzo odważnego. Przecież najlepiej iść po śladach kogoś kto doszedł tam, gdzie chcemy być.
Jarek kiedyś pracował otwierając drzwi kopniakiem, a dzisiaj jest jednym z lepszych trenerów bezpieczeństwa osobistego.
Myślę, że znajdziecie inspirację w tym materiale.

wersja wideo:

wersja audio:

Subscribe on Android