Książka: wywiad-rzeka, który przeprowadzę z Tobą

Jestem rzemieślnikiem i lubię szyć rozwiązania na miarę tych, z którymi pracuję. Tym razem kolejna „pralinka z pudełka czekoladek”. Mam dla Ciebie propozycję innowacyjnego rozwiązania.

Mogę dla Ciebie, z Tobą, WYDAĆ TWOJĄ KSIĄŻKĘ, W CIĄGU TRZECH MIESIĘCY, PRZY ZAINWESTOWANIU Z TWOJEJ STRONY TYLKO 10 GODZIN oraz pokryciu kosztów.

Przed rokiem napisałem i wydałem książkę „ISRIKUZ Pogodne przywództwo”. Przywiozłem egzemplarz do mojego serdecznego kolegi, który opłacił książkę w przedsprzedaży. Kolega złożył mi gratulacje i powiedział coś zaskakującego dla mnie: „dokonałeś czegoś, o czym tak wielu marzy: napisałeś książkę!”. Prawdę mówiąc, wydanie książki nie było moim marzeniem, ale spełnieniem prośby grupy osób, które namawiały bym spisał moje refleksje biznesowe. Pisać lubię, więc z przyjemnością stworzyłem książkę. Lecz zdałem sobie sprawę, że są wśród moich znajomych tacy, dla których książka to jedno z ich marzeń czekających na zrealizowanie.

Kilka dni temu ukończyłem tworzenie tekstu do kolejnej książki i podczas pracy wpadła mi do głowy myśl, że mogę spełnić marzenie jednej, lub kilku osób, które chcą mieć książkę swojego autorstwa.

Jak to ma wyglądać?

Spotykamy się na kilka rozmów (w sumie 10h i nagrywamy ok. 5h materiału). Potem moja ekipa to spisuje, montuje, redaguje i wydajemy. Całość zamykamy w 3 miesiące.

Książka ma formułę wywiadu-rzeki. Ty jesteś autorem, a ja występuję w roli zadającego pytania.

Rozmowy nagrywamy na profesjonalnym sprzęcie i powstaje z tego audiobook, który najprawdopodobniej będzie potem sprzedawany w Audiotece.

Książkę drukujemy w 200 egzemplarzach, z możliwością szybkiego dodruku. Trafia ona także do internetowych księgarń (m.in. onlinowego sklepu empiku).

Ja biorę na siebie koordynację przedsięwzięcia, a Ty płacisz 10 tys. złotych plus vat.

Lato mam luźne, więc to dobry czas na ten projekt. Po wakacjach, jak zwykle, wpadam w młyn zajęć, więc oferta obowiązuje teraz. Nie każdemu pomogę, ale jedna, może dwie osoby mogą skorzystać i skrócić o jedną pozycję swoją „bucket list”, czyli listę marzeń. Jak masz to być Ty, to po prostu napisz do mnie maila, to znajdziesz namiary: http://bernard.fruga.net/bernard-fruga-bio-kontakt/.

Top