Poznaj nad czym masz pracować w 7 obszarach zarządzania i zaplanuj rozwójZgłoś się na
30-MINUTOWE SZKOLENIE ONLINE,
po którym będziesz
WIEDZIEĆ NAD CZYM MASZ POPRACOWAĆ,
by dobrze zarządzać.

Czy ten program jest dla Ciebie?

Przedsiębiorcy mówią, że „tracą kontrolę nad firmą”, „mają za dużo na głowie”, „zajmują się pierdołami”, „firma stoi w miejscu; rosła i stanęła”.

Bernard Fruga doprowadził licznych liderów biznesu do skupienia się na najważniejszych tematach. Zarządzają poprzez pulpit, na którym jest jasne co jest do zrobienia i jak idą przedsięwzięcia. Pracują mniej, ale dużo skuteczniej.

Trafna diagnoza problemu i wytrwałe wprowadzanie dobrych praktyk działania jest ponadczasową receptą na „wyjście na prostą”. Po spędzeniu z Bernardem Frugą 30 minut, sam odpowiesz sobie na pytanie, czym masz się zająć i jakie następne kroki podjąć.

Jak to działa?

Po zgłoszeniu* NATYCHMIAST dostaniesz maila z dostępem do szkolenia online i możesz w nim uczestniczyć od razu.
(*W formularzu zgłoszeniowym wystarczy wpisać swoje dane. Nie trzeba zaznaczać opcji hasła, ani informacji o wydarzeniach.)

Pod koniec szkolenia Bernard Fruga udostępni Ci bezpłatne materiały do samodzielnej pracy .

Zainwestuj 30 minut w poznanie tego, co certyfikowany trener zarządzania Bernard Fruga zebrał w ciągu 25 lat rozwijania firm.


Co uczestnicy sądzą o szkoleniu?

 • Już od 5ej minuty dajesz konkretną wartość i to dla tych co prowadzą milionowe biznesy i dla drobnych przedsiębiorców. W codziennym rzeźbieniu często zapomina się o kluczowych zasadach, które w skondensowany i przystępny sposób przedstawiasz. Postanowiłem częściej robić taki rachunek sumienia pod kątem 7 przykazań Bernarda Frugi .
 • Dziękuję za przypomnienie najważniejszych obszarów działań. Mimo, że to cytując klasyka „oczywista oczywistość” warto czasem przypomnieć sobie i przejrzeć czy na wszystkich polach wszystko gra. Nad wszystkimi aspektami warto oczywiście pracować równolegle, choć prezentacja ( i później lista kontrolna) mimowolnie narzuca pewną kolejność, która troszkę mi nie pasuje. Dla mnie najważniejsze jest planowanie, najmniej istotne procedury, ale to chyba już kwestia indywidualna.
 • Wnioski. Może nie tyle nowe co przypomnienie w formie syntezy, esencji, o rzeczach ważnych. Jest nad czym pracować, a w bieżącej gonitwie łatwo zatracić obraz, pomimo że mam te sprawy na liście od dawna. Dziękuję. Kurs dla tych co mają wiele pomysłów, działają i potrzebują co jakiś czas korekty kursu i pookładania.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

 • Jak złapać oddech i ustawić swoją pracę.
 • Główne błędy liderów biznesu
 • Prosta 7-elementowa lista kontrolna ustawienia pracy

Dlaczego?

Ponieważ przedsiębiorcy zmagają się zwykle z:

 • Bałaganiarstwem
 • Chaotycznym działaniem
 • Beztroskim wydawaniem pieniędzy
 • Gubieniem szerszej perspektywy
 • Traktowaniem ludzi jak maszyny
 • Głupim rozgrywaniem relacji
 • „Pospolitym ruszeniem” w przedsięwzięciach

Kliknij poniżej i zgłoś swój udział w szkoleniu online „Jak w ciągu 12 tygodni uzyskać przewidywalność finansową, porządek w biznesie i motywację do pracy”WYJĄTKOWE BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE
TRENERA ZARZĄDZANIA
BERNARDA FRUGI
DLA SZEFÓW MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM

Kim jest prowadzący zajęcia?

Prowadzący to autor, trener i mentor biznesu. Jego specjalizacją jest łączenie obszaru zarządzania z rozwojem charakteru. Międzynarodowe doświadczenie biznesowe oraz wykształcenie psychologiczne są jego fundamentem do wspierania klientów w stawianiu czoła wyzwaniom biznesowym.

Jest certyfikowanym trenerem zarządzania (dyplom Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK nr 33/PST/2014).

Posiada dyplom psychologa KUL, w czasie studiów specjalizował się w psychologii przemysłowej (później nazywanej psychologią biznesu).

Stworzył koncepcję i model rozwoju wewnętrznego liderów ISRIKUZ. Opisał to w książce pt. „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo”. Prowadzi Centrum Edukacyjne ISRIKUZ organizujące konferencje, szkolenia oraz naukę zdalną. Jego hobby to wideoblog pt. „1-minutowy Fruga” (www.fruga.net), gdzie co tydzień dzieli się pigułkami wiedzy z obszaru przywództwa i skuteczności działania.Top