Dziękuję za potwierdzenie adresu mailowego i witam serdecznie!

Lada chwila, na Państwa skrzynkę mailową przyjdą materiały, których oczekujecie ode mnie.

Zachęcam też do przejrzenia tego, co poniżej zebrałem, spośród materiałów, z których regularnie korzysta ponad dwa tysiące osób.

Większość moich widzów i czytelników szuka materiałów o tym jak spokojniej i bardziej przewidywalnie zarządzać.2_x_Key_West_FL_A1A-01s

Jeden z nich tak to określił:
Wydawało by się, że wiem (prawie) wszystko i nic nie może mnie zaskoczyć ani zdziwić.
Jednak czasami, jak chyba każdy, potrzebuję inspiracji do działania.
Jedno proste słowo a tyle potrafi zdziałać. Czasami wystarczy przykład a czasami jedno zdanie aby wszystko stało się jasne, czytelne i takie proste. Twój 1-minutowy Fruga właśnie to czyni. Bo jeżeli nie zrozumiesz czegoś w ciągu minuty, to nie zrozumiesz tego w ogóle. Nie trzeba wiele- wystarczy myśl, hasło które uruchamiają naszą wyobraźnię i chęci do działania. Nawet tzw. prawdy oczywiste muszą być powtarzane, bo o nich najczęściej zapominamy.

Coś wiem o działaniu…BF_bibl

Przez dwie dekady zarządzałem projektami, rozwijałem nowe biznesy, pilnowałem ludzi, by robili to co trzeba. Jednocześnie miałem na głowie kilka, czasem nawet kilkanaście przedsięwzięć. Najpierw sądziłem, że trzeba pracować więcej, szybciej, zostawać dłużej w biurze, brać pracę na weekend, by sobie poradzić.

Z czasem byłem mądrzejszy o doświadczenia swoje i moich mentorów. Teraz wiem, że spojrzenie z boku i znalezienie nowego sposobu lub narzędzia, potrafi niezwykle usprawnić pracę.

Potem kluczem jest wytrwałe, regularne powtarzanie tych mądrych rozwiązań, bo to prowadzi do dobrych rezultatów.

Poprzez moje 1-minutowe filmy i towarzyszące im artykuły, wskazuję drogi, które sprawdziły się w mojej wędrówce.

Popularne odcinki

Jeśli po raz pierwszy trafili Państwo ma moją stronę, to poniżej zebrałem dla Was najpopularniejsze jednominutówki w poszczególnych kategoriach.

Sprzedaż i marketing

Management

Wystąpienia publiczne

Samodyscyplina i rozwój duchowy

Komunikacja i negocjacje

Wywieranie wpływu

Motywacja

Pełny spis treści jest dostępny z menu. Są tam po kolei wszystkie odcinki od pierwszego, aż do najnowszego. Możecie też wyszukiwać wpisy według tagów, których chmurę znajdziecie na dole tej strony. Zaś dla koneserów, przygotowałem pakiet wszystkich odcinków do obejrzenia za jednym zamachem (kliknij ten link).

Coś więcej…handshake-1205055_1920

Mój blog i jednominutówki zawierają porcje wiedzy, które można przyswoić w ciągu kilku minut. Natomiast mam też rozwiązania pogłębiające obszary zarządzania i pracy nad charakterem. Tworzę książki, prowadzę warsztaty, pracuję indywidualnie jako mentor i doradca oraz przekazuję wiedzą na mojej autorskiej platformie e-learningowej. Te rozwiązania są dostępne z KATALOGU W SKLEPIE ONLINE (LINK) do którego serdecznie zapraszam!

Mam nadzieję, że dzięki temu co tworzę Państwa praca i życie będą łatwiejsze i dające poczucie jeszcze większej skuteczności działania.

W razie pytań proszę do mnie napisać lub zadzwonić: LINK DO DANYCH KONTAKTOWYCH

Pogodnie pozdrawiam,

Bernard Fruga

Top