Warsztaty CRM

[Uwaga: w tekście poniżej znajdziesz link do bezpłatnej, 30-dniowej wersji Pipedrive]

Warsztaty dla mikrofirm: CRM, czyli jak zbudować przewidywalność przychodów w oparciu o Pipedrive?

Warsztaty są przeznaczone dla osób prowadzących jednoosobową działalność lub działających w małych zespołach. Nie jest wymagana ani znajomość CRM, ani żadna specjalistyczna wiedza sprzedażowa. Przynieś ze sobą zdrowy rozsądek, otwartą głowę i laptopa. To wszystko jest proste.

Celem warsztatów jest opanowanie systemu zarządzania sprzedażą w stopniu wystarczającym do niezwłocznej pracy z CRMem bezpośrednio po zajęciach.

Pracujemy na darmowej wersji programu Pipedrive* (każdy uczestnik dostaje 30-dniowy dostęp do programu). Każdy pracuje na swoim laptopie.

*Po zajęciach możesz pracować w programie Pipedrive lub zrobić eksport wszystkich danych do pliku i wgrać je do innego systemu CRM.


Link do bezpłatnej 30-dniowej wersji testowej softwaru Pipedrive: https://www.pipedrive.com/taf/isrikuz2552126


 

Wizja końca warsztatów to twój własny system CRM skonfigurowany z dopasowanym do ciebie lejkiem sprzedaży, wpisanymi pierwszymi klientami oraz szansami sprzedaży („dealami”).

Podczas zajęć dowiesz się jak działa CRM w połączeniu z kalendarzem, mailem i smartfonem. Bernard pokaże system i przykłady, których używa w swojej codziennej pracy.

Nauczysz się wprowadzać dane do aplikacji, zarządzać szansami sprzedaży, przewidywać przychody i szybko przerzucać dane między plikami XLS a aplikacją CRM.

Zdasz sobie sprawę jaki wpływ na przewidywalność twoich przychodów ma dobrze ułożona i regularna praca z aplikacją CRM.

Pracujemy w małej grupie (kilka lub kilkanaście osób).

W ciągu tygodnia od zajęć, każdy uczestnik ma 1h godzinę telefonicznych konsultacji z Bernardem jako wsparcie w dalszej konfiguracji własnego CRM.

Zainteresowany?

Zadzwoń: 22 299 1970
Napisz: crm@fruga.net

Top