Co robić, gdy mamy za dużo na głowie? Odpowiada Rafał Mirkowski

Rafał Mirkowski ujawnia swój sekret skutecznego działania. Rafał to człowiek niezwykły i zaskakujący. W taki też sposób zmierzył się z odpowiedzią na pytania o:
1. nierealność ogarnięcia wszystkich zadań jakie na nas spadają,
2. wyjaśnienie 3 zasad sprawnego działania Mirkowskiego,
3. sposobu podziału dnia na bloki zadań,
4. metod rozprawienia się z długą listą zadań.
Sam się dziwię, że minuta wystarcza by przekazać, aż tyle informacji.

 Rafał jest Wam pewno znany jako twórca Multiplanera, czyli przeciętego zeszytu, o którym mówiłem w #006 1-minutowego Frugi.

Opowieść Rafała o zasadach skutecznego działania może być inspiracją i mam nadzieję, że dzisiejszy odcinek jest impulsem do przemyślenia własnych zasad radzenia sobie z zadaniami i czasem.

 Myślę, że za sprawą Rafała i moją coś więcej niż 1-minuta może uprościć Wasze życie. Otóż, mam naturę innowatora i lubię łączyć ludzi i rozwiązania. Gdy Rafał podarował mi Multiplaner na rok 2014 to wpadłem na pomysł, by połączyć jego wynalazek z moją metodą zarządzania projektami bez biurokracji.

 Spędziliśmy wiele zimowych godzin przy kominku w Nadarzynie i dopracowywaliśmy metodę. Potem zaprosiliśmy znajomych i nieznajomych na warsztaty „Zarządzanie projektami z Multiplanerem”. Dostaliśmy bardzo dobre oceny. Rozwiązanie okazało się trafione. Tak też podejrzewałem przed szkoleniem, więc zaprosiłem ekipę filmową, która z kilku kamer nagrała to o czym opowiadaliśmy. Potem na stole montażowym powstał godzinny film szkoleniowy o zarządzaniu projektami z Multiplanerem oraz drugi film o tym jak Rafał używa Multiplanera. Od kilku tygodni tez zestaw filmów jest dostępny do ściągnięcia z internetowego sklepu Rafała: http://sklep.multiplaner.pl/szkolenia/zarzadzanie-projektami-z-multiplanerem-56.html

 Zależy nam na popularyzacji naszego pomysłu więc ustaliśmy, że cena będzie przystępna (99 złotych). Oczywiście jako moi wierni widzowie i czytelnicy dostajecie rabat (50%!) po wpisaniu kodu: PM2014

Reasumując niech dzisiejsza 1-minuta będzie dla Was wartościową wskazówką jak usprawnić swoje działanie. Jeśli chcecie pójść krok dalej i uprościć zarządzanie małymi i średnimi projektami to sięgnijcie po 1-godzinnego Frugę i Mirkowskiego.

Top