Polityka Prywatności Newslettera

1. Zapisując się na subskrypcję newslettera poprzez dowolny, przeznaczony do tego celu formularz na stronie bernard.fruga.net, wyrażasz jednoznacznie i w sposób niedomniemany zgodę o poniższej treści:

Zebrane dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.). Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

2. Korzystanie ze strony internetowej oraz subskrypcja newslettera są całkowicie BEZPŁATNE.

3. Jedyną obowiązkową informacją (daną osobową), jaką nam podajesz, jest adres e-mail (podanie imienia jest dobrowolne i nie jest wymagane). Zgromadzone dane zostaną wykorzystane do kontaktu z użytkownikiem i komunikacji personalizowanej. Na końcu każdego mailingu znajdziesz link, którego użycie umożliwia wypisanie Cię z naszej bazy maili.

4. Zostawiając adres mailowy, będziesz otrzymywać treści newslettera oraz informacje o produktach powiązanych z tematyką strony.

5. Użytkownik, który przez pomyłkę kliknął na link rezygnacji lub z innych względów chce ponownie wpisać się na listę subskrybentów, może w każdej chwili dopisać się ponownie do listy.

6. Twój adres e-mail nie zostanie przekazany ani udostępniony do wglądu stronom trzecim. Jeżeli otrzymujesz informację o charakterze komercyjnym, zawsze jest ona wysyłana przez nasz system mailingowy, a firma partnerska nie ma wglądu do bazy adresowej i nie zna adresów mailowych w bazie.

Administrator strony Bernard Fruga zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Każdego odwiedzającego stronę bernard.fruga.net oraz każdego subskrybenta naszego Newslettera obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie http://bernard.fruga.net/polityka-prywatnosci-newslettera

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową i fundamentalną zasadę: serwis bernard.fruga.net nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników swoich serwisów i newsletterów.

Jeśli nie wyrażasz zgody na którykolwiek z powyższych punktów, prosimy o opuszczenie strony.

Top